کلاوس ماینه، خواننده گروه راک “اسکورپیونز” در ایران 

بسیاری از علاقه‌مندان موسیقی در ایران، با قطعاتی از او، از جمله "ویند آو چنج" و "استیل لاوینگ یو"، بزرگ شده‌اند و اجرای آثاری از او را در زیرزمین‌ها تمرین کرده‌اند. اما اصل خبر را به نقل از صدای آمریکا بخوانید: کلاوس ماینه، خواننده گروه مشهور اسکورپیونز(Scorpions) در تهران است و عکس‌هایی از او منتشر شده است؛ از سمپوزیوم فدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب گرفته تا رستورانی در شمال تهران. اما گویا هیچ برنامه مرتبط با موسیقی در برنامه کاری سفر او قرار ندارد. گروه هارد راک آلمانی اسکورپیونز(به معنای عقرب‌ها) یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین گروه‌های راک است که در ایران نیز بسیار پرطرفدار است و احتمالا اگر هواداران این گروه می‌دانستند که کلاوس، خواننده و گیتاریست گروه به تهران می‌آید، استقبال عظیمی از او صورت می‌گرفت. اما نخستین بار تصویر این موزیسین معروف در سمپوزیوم فدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب در تهران دیده شد. او به همراه همسر پروفسور مجید سمیعی در ردیف دوم نشسته است و در شبکه‌های مجازی این احتمال مطرح شده که کلاوس به دلیل رابطه دوستانه با پروفسور سمیعی، به عنوان مهمان او به ایران آمده‌ است. اما دو روز پس از برگزاری سمپوزیوم، عکسی از موزیسین آلمانی در یکی از رستوران‌های تهران منتشر شده که غذای ایرانی به سبک خانگی ارائه می‌کند. سمپوزیوم جراحان مغز و اعصاب تا سوم اردیبهشت ادامه دارد و به نظر می‌رسد که کلاوس ماینه تا آن تاریخ در ایران باشد. هرچند گویا چندان مایل به رسانه‌ای کردن سفر خود نیست و در هیچ یک از شبکه‌های اجتماعی هواداری او عکس و یا خبری از سفر به ایران منتشر نشده است.

 بسیاری از علاقه‌مندان موسیقی در ایران، با قطعاتی از او، از جمله “ویند آو چنج” و “استیل لاوینگ یو”، بزرگ شده‌اند و اجرای آثاری از او را در زیرزمین‌ها تمرین کرده‌اند.

اما اصل خبر را به نقل از صدای آمریکا بخوانید: کلاوس ماینه، خواننده گروه مشهور اسکورپیونز(Scorpions) در تهران است و عکس‌هایی از او منتشر شده است؛ از سمپوزیوم فدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب گرفته تا رستورانی در شمال تهران. اما گویا هیچ برنامه مرتبط با موسیقی در برنامه کاری سفر او قرار ندارد.

  شریک فولکس در ایران؟

گروه هارد راک آلمانی اسکورپیونز(به معنای عقرب‌ها) یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین گروه‌های راک است که در ایران نیز بسیار پرطرفدار است و احتمالا اگر هواداران این گروه می‌دانستند که کلاوس، خواننده و گیتاریست گروه به تهران می‌آید، استقبال عظیمی از او صورت می‌گرفت.

اما نخستین بار تصویر این موزیسین معروف در سمپوزیوم فدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب در تهران دیده شد. او به همراه همسر پروفسور مجید سمیعی در ردیف دوم نشسته است و در شبکه‌های مجازی این احتمال مطرح شده که کلاوس به دلیل رابطه دوستانه با پروفسور سمیعی، به عنوان مهمان او به ایران آمده‌ است.

  هیچ افق روشنی برای حج تمتع ۹۵ وجود ندارد

اما دو روز پس از برگزاری سمپوزیوم، عکسی از موزیسین آلمانی در یکی از رستوران‌های تهران منتشر شده که غذای ایرانی به سبک خانگی ارائه می‌کند.

سمپوزیوم جراحان مغز و اعصاب تا سوم اردیبهشت ادامه دارد و به نظر می‌رسد که کلاوس ماینه تا آن تاریخ در ایران باشد. هرچند گویا چندان مایل به رسانه‌ای کردن سفر خود نیست و در هیچ یک از شبکه‌های اجتماعی هواداری او عکس و یا خبری از سفر به ایران منتشر نشده است.

  چند عکس زیبا از اینستاگرام آزاده صمدی

 بسیاری از علاقه‌مندان موسیقی در ایران، با قطعاتی از او، از جمله "ویند آو چنج" و "استیل لاوینگ یو"، بزرگ شده‌اند و اجرای آثاری از او را در زیرزمین‌ها تمرین کرده‌اند.  اما اصل خبر را به نقل از صدای آمریکا بخوانید: کلاوس ماینه، خواننده گروه مشهور اسکورپیونز(Scorpions) در تهران است و عکس‌هایی از او منتشر شده است؛ از سمپوزیوم فدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب گرفته تا رستورانی در شمال تهران. اما گویا هیچ برنامه مرتبط با موسیقی در برنامه کاری سفر او قرار ندارد.  گروه هارد راک آلمانی اسکورپیونز(به معنای عقرب‌ها) یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین گروه‌های راک است که در ایران نیز بسیار پرطرفدار است و احتمالا اگر هواداران این گروه می‌دانستند که کلاوس، خواننده و گیتاریست گروه به تهران می‌آید، استقبال عظیمی از او صورت می‌گرفت.  اما نخستین بار تصویر این موزیسین معروف در سمپوزیوم فدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب در تهران دیده شد. او به همراه همسر پروفسور مجید سمیعی در ردیف دوم نشسته است و در شبکه‌های مجازی این احتمال مطرح شده که کلاوس به دلیل رابطه دوستانه با پروفسور سمیعی، به عنوان مهمان او به ایران آمده‌ است.  اما دو روز پس از برگزاری سمپوزیوم، عکسی از موزیسین آلمانی در یکی از رستوران‌های تهران منتشر شده که غذای ایرانی به سبک خانگی ارائه می‌کند.  سمپوزیوم جراحان مغز و اعصاب تا سوم اردیبهشت ادامه دارد و به نظر می‌رسد که کلاوس ماینه تا آن تاریخ در ایران باشد. هرچند گویا چندان مایل به رسانه‌ای کردن سفر خود نیست و در هیچ یک از شبکه‌های اجتماعی هواداری او عکس و یا خبری از سفر به ایران منتشر نشده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *