دانلود برنامه جدید امتحانات نهایی خرداد ماه ۹۵ 

برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه دانش‌آموزان تغییر کرد دانلود برنامه امتحانی جدید عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به تقارن برنامه امتحانات نهایی دانش‌آموزان با ماه مبارک رمضان، در تاریخ و زمان برگزاری امتحانات تغییراتی ایجاد شد. امتحانات نهایی ویژه دانش‌آموزان سال سوم متوسطه سالی - واحدی (روزانه)، سال سوم متوسطه رشته‌های فنی و حرفه‌ای، پیش‌دانشگاهی سالی- واحدی (روزانه) و نیم‌سالی - واحدی (بزرگسالان - داوطلبان آزاد) است که امتحانات به طور کلی از 25 اردیبهشت آغاز می‌شود و ۱۸ خرداد پایان می‌یابد. 25 اردیبهشت امتحان «عربی 3» در رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی سوم متوسطه برگزار می‌شود و آخرین امتحان نیز 18 خرداد ماه برگزار می‌شود که امتحان «آرایه‌های ادبی» برای سال سوم رشته ادبیات و علوم انسانی و «اخلاق 2» برای سال سوم رشته علوم و معارف اسلامی است. اصلاحیه برنامه امتحانات را از اینجا دانلود کنید.

برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه دانش‌آموزان تغییر کرد

دانلود برنامه امتحانی جدید

عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به تقارن برنامه امتحانات نهایی دانش‌آموزان با ماه مبارک رمضان، در تاریخ و زمان برگزاری امتحانات تغییراتی ایجاد شد.

  جناب‌خان مهمان ویژه آخرین نود سال

امتحانات نهایی ویژه دانش‌آموزان سال سوم متوسطه سالی – واحدی (روزانه)، سال سوم متوسطه رشته‌های فنی و حرفه‌ای، پیش‌دانشگاهی سالی- واحدی (روزانه) و نیم‌سالی – واحدی (بزرگسالان – داوطلبان آزاد) است که امتحانات به طور کلی از ۲۵ اردیبهشت آغاز می‌شود و ۱۸ خرداد پایان می‌یابد.

  ‏هوای امروز چهارشنبه ۲۳ دی ۹۴ پایتخت: ناسالم

۲۵ اردیبهشت امتحان «عربی ۳» در رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی سوم متوسطه برگزار می‌شود و آخرین امتحان نیز ۱۸ خرداد ماه برگزار می‌شود که امتحان «آرایه‌های ادبی» برای سال سوم رشته ادبیات و علوم انسانی و «اخلاق ۲» برای سال سوم رشته علوم و معارف اسلامی است.

  جزییات دریافت وام خرید کالا ۱۳۹۴

اصلاحیه برنامه امتحانات را از اینجا دانلود کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *