هزینه محافظت از مدیر توئیتر چقدر است؟ 

هزینه محافظت از مدیر توئیتر چقدر است؟ جک دورسی که بنیان‌گذار توئیتر نیز هست، هنگامی که پس از سال 2008، سال گذشته با عنوان مدیرعامل و مهم‌ترین سمت موجود در توئیتر به این شرکت بازگشت، درخواست حقوق یا سهام تشویقی نکرد. طبق آمارهای سالانه‌ای که توئیتر منتشر می‌کند و در وب‌سایت بیزینس‌اینسایدر آمده است، تنها پاداشی که دورسی 39‌ ساله سال گذشته از این شرکت دریافت کرد، 68506 دلار برای امنیت منزل مسکونی و محافظت بود. دورسی مالک 3.4 درصد از سهام توئیتر است که با توجه به ارزش 17.58 دلاری برای هر سهم، حدودا 419 میلیون دلار ارزش دارد. او در ماه اکتبر اعلام کرده بود که یک سوم از سهام خود را برای توزیع میان کارکنان، به این شرکت باز خواهد گرداند.

هزینه محافظت از مدیر توئیتر چقدر است؟

جک دورسی که بنیان‌گذار توئیتر نیز هست، هنگامی که پس از سال ۲۰۰۸، سال گذشته با عنوان مدیرعامل و مهم‌ترین سمت موجود در توئیتر به این شرکت بازگشت، درخواست حقوق یا سهام تشویقی نکرد.

   ماجرای مکالمه توئیتری دکتر روحانی با رئیس توئیتر

طبق آمارهای سالانه‌ای که توئیتر منتشر می‌کند و در وب‌سایت بیزینس‌اینسایدر آمده است، تنها پاداشی که دورسی ۳۹‌ ساله سال گذشته از این شرکت دریافت کرد، ۶۸۵۰۶ دلار برای امنیت منزل مسکونی و محافظت بود.

دورسی مالک ۳٫۴ درصد از سهام توئیتر است که با توجه به ارزش ۱۷٫۵۸ دلاری برای هر سهم، حدودا ۴۱۹ میلیون دلار ارزش دارد. او در ماه اکتبر اعلام کرده بود که یک سوم از سهام خود را برای توزیع میان کارکنان، به این شرکت باز خواهد گرداند.

  تذکر به لیست دوم حساب کاربری‌های اینستاگرام

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *